Ferdi Kaza Sigortası

PTT Sigorta ile Ferdi Kaza Sigortanızı Yaptırın, Beklenmedik Durumlara Karşı Önleminizi Alın!

Ferdi Kaza Sigortası

Kaza geliyorum demiyorsa da kendiniz ve aileniz için alabileceğiniz önlemler var.

Ferdi Kaza sigortanız, poliçe süresince başınıza gelebilecek vefat, ani kaza sonucu vefat ve oluşabilecek daimi sakatlık durumlarına karşın sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır.

Ferdi Kaza Sigortası Neleri Kapsar?

  • Vefat: Sigortalının her türlü vefatı (kaza veya hastalık) halinde, poliçede belirlenmiş olan teminat tutarı hak sahiplerine ödenir. Vefat teminatı ile ilgili istisnalar hayat sigortası genel şartlarına tabidir.
  • Kaza Sonucu Vefat: Kişinin iradesi dışında gelişen bir kaza sonucu sigortalının vefatı halinde kanuni mirasçılarına yapılacak tazminatı ödemesini temsil eder. Kaza sonucu vefat teminatı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları kapsamında ödenecek olup hiçbir koşulda genel şartlarda belirtilen istisnalarda sigortalı lehine bir teminat genişletilmesi yapılmamıştır.
  • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet: Kişinin iradesi dışında gelişen bir kaza sonucu sigortalının hemen veya 2 yıl içerisinde kazaya bağlı daimi sakat kalması halinde devreye giren teminattır. Kaza sonucu sürekli olarak malul kalması durumunda belirlenen teminat tutarı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları kapsamında ödenecek olup hiçbir koşulda genel şartlarda belirtilen istisnalarda sigortalı lehine bir teminat genişletilmesi yapılmamıştır.
  • Sigorta Süresi: Sigorta süresi 1 yıldır.

Teminatlar

Ferdi Kaza 1 Ferdi Kaza 2
Vefat: 2.000 TL Vefat: 1.500 TL
Kaza Sonucu Vefat: 11.000 TL Kaza Sonucu Vefat: 10.500 TL
Kaza Sonucu Maluliyet: 10.000 TL Kaza Sonucu Maluliyet: 10.000 TL

Biz Sizi Arayalım!

Ferdi Kaza Sigortasından mı faydalanmak istiyorsunuz? Numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Üzgünüz!

Form bilgileriniz bize ulaşmamıştır.

Tebrikler

Tüm bilgileriniz başarıyla tarafımıza teslim edilmiştir.